SORU CEVAP

Genel Sorular

Her bir teneke kutuda çocukların keyifle eğlenebileceği ve yetişkinlerin avucuna sığabilecek 40gr macun bulunmaktadır. 

Crazy Aaron, 1998 yılından bugüne Amerika'da üretilen en kaliteli hammadelerle yine Amerika'da üretilmektedir. Üretimde en çok önem verilen şey; ürünün saflığı ve teslere uyumluluğunun korunmasıdır. Tüm ürünler; EN71-1, EN71-2, EN71-3 ve Fatalat ile USA ASTM F963-11 sertifikalarına sahiptir.

Crazy Aaron macunları; atık maddelerle yapılmaz. Tamamen güvenli ve toksik olmayan maddelerle üretilir. Hiçbir Crazy Aaron macunu insanlarda alerjik etken olan; lateks, gluten, buğday ve fatalat içermez. Bu nedenle tüm ürünlerimiz lateks veya buğday ürünlerine alerjisi olan kişilerce de güvenle kullanılır.

Macununuzu asla ağız, kulak veya burun içine sokmayın! Ve tabii asla yemeyin! Eğer kazayla bir miktar yutarsanız çok fazla korkmayın, çünkü; birkaç gün içinde macununuzla tekrar oynayabilirsiniz ;)

Eğer macununuz gömlek, pantolon, halı veya kanepenize yapıştıysa çok sorun etmeyin.

Macununuzu yapıştığı yerden çıkartmak için; eczaneden alacağınız alkol (%70 izopropil alkol) ile silmeniz yeterli olacaktır. Alkolün kumaşa zarar verip vermeyeceğini anlamak için kumaşın gizli bir bölümünde deneme yapabilirsiniz. Macununuz alkol ile ıslatıldığında sıvılaşacak ve temiz bir bezle silinerek çıkartılabilir.

Eğer macununuz sentetik, naylon, polyester bir kumaşa yapıştıysa alkolle silmek kumaşa zarar verebilir. Bu durumda macununuzu yüzeyden çıkartmak için WD-40 ile gevşetmeniz gerekecektir.

Tüm bunlar başarısız olursa silikon bazlı leke çıkarıcı kullanılarak kuru temizlemede çıkartılabilir.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Size süper bir cevabımız var! Macununuz asla kurumaz. Çünkü diğer modelleme macunları gibi kil ya da topraktan yapılmadığından kurumaz. Silikon bazlı olan Thinking Putty, asla kuruyup dökülmez. Macununuzu kapalı tutuda tutmanızın tek nedeni onu kir, toz ve saç artıklarından koruyup, pislenmesini önlemektir.